Türkiyenin Plakalık Üreticisi Hedef Plastik Sanat Üretir !

Günden Güne Yükselen Satış Grafiğimiz İle Üretim Bölümümüzde Bazı Yenilikler Yaptık. Bazı Yeni Araçların Oval Plakalık Dizaynına Karşın Üretim Kalıbımızda 2016 Yılında Tadilat Yaparak Raylı ve Esnek Bir Yapı Kazandırdık. Böylelikle Ray Üzerinde Hareket Eden Çıta Kısmı Zorlanmayarak Uzun Ömürlü ve Kırılmaz Bir Yapıya Sahip Oldu. Hedef Plastik Olarak Gelişen Sektörü Günden Güne Yakından Takip Ederek Daha Kaliteli ve Daha Hızlı Üretim İçin Neler Yapabiliriz Diye Yönetimimiz İle Sürekli İstişare Halindeyiz.

İmalat Sırasında Daha Verimli Olan Aleminyum Levhalar Kullanarak İmalatımızı Çok Daha Kaliteli Hale Getirdik. Yenilenen CNC Kalıp Makinelerimizin Düzenli Olarak Bakımı Yapılıp Performansını Çok Daha İleri Noktalara Taşıyoruz. Firmanıza Ait Yazı Karakterleri ve Logonuzun İşlenebilmesi İçin En İyi Yazılımları En İnce Detayına Kadar Kullanarak Reklamınızın En İyi Şekilde Yapılmasını Sağlıyoruz. Ürünlerimiz Çıtalı, Kabartmalı ve Bombelidir. Hatasız Bir Üretim İçin 1.Sınıf Hammaddeler İle Plakalığınıza İstenilen Yumuşaklık ve Esnekliği Kazandırıyoruz.

Sağlamış Olduğumuz Esneklik ve Yumuşaklığa O Kadar Güveniyoruz ki Plakalık Çerçevemizi 180 Derece Ekseni Etrafında Çevirseniz Dahi Kırılmama Garantisi Veriyoruz! Yumuşak ve Esnek Üretim Ürünün Bükülmelere Maruz Kaldığı Oval Tampon Yapılarında Esneyerek Maksimum Performans Vaad Ediyoruz. Böylelikle Ürünün Ömrü Uzayarak Kullanmış Olduğunuz Plakalıklarımızı Gönül Rahatlığı İle Kullanmış Oluyorsunuz.

Yakın Zamanda Yenilediğimiz Enjeksiyon Makinelerimiz İle Kusursuz Bir Üretim Vaad Ediyoruz. Her Üretimde Firmanıza Ait Reklam Kısmında Üretim Hatasına Karşı Kalite Kontrol Ekibimiz Detaylı Bir Kontrol Yapıldıktan Sonra İmalatı Devam Ettiriyoruz. Kaliteyi Uygun Fiyata Sunuyoruz. İşinin Ehli Uzman Kadromuz Tarafından Sunulan Tasarım Doğrultusunda İmalat Sürecini En Hızlı Şekilde Başlatarak Zamanı Verimli Olarak Kullanmayı İlke Ediniyoruz. Baştan Sonra Üretim Sürecinde Tarafınıza Bilgilendirme Yapılarak Sipariş Ettiğiniz Ürününüzün Hangi

Aşamada Olduğu Tarafınıza Bildirilir. Ham İmalat ve Sıcak Baskı Aşamaları Tamamlanarak Firmamızın İsmini Taşıyan Koliler İle Hassas Teraziler İle Saydırılarak İmalat Sürecini Tamamlıyoruz. Kendi Firmamıza Ait Filo Araçlarımız İstanbul ve Kocaeli Bölgelerine Ürünlerinizi Hızlı Bir Şekilde Teslim Etmektedir. Diğer İllerimiz İçin Tüm Türkiye’ye Anlaşmalı Kargo veya Ambarlar İle Karşı Ödemeli Gönderim Yapılmaktadır. Başta Tüm Türkiye Olmak Üzere Almanya, Yunanistan, Bulgaristan, Romanya, KKTC, Gürcistan, Filistin ve Bazı Arap Ülkelerine Yaptığımız Üretim İle Sizlerin Sayesinde Günden Güne Büyüyoruz, Büyümeye Devam Ediyoruz.